W Polsce od lat jest wielu fanów tureckich seriali, coraz więcej osób się do nich przekonuje. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, bardzo dobra obsada, ciekawe scenerie, wartka, akcja, rozbudowana fabuła. Telewidzowie w Polsce bardzo cenią seriale tureckie, widać to po wskaźnikach oglądalności na Netflix, TVP VOD. Jeśli obejrzałeś już "Wspaniałe stulecie", szukasz zapewne nowych wartych uwagi seriali, kręconych nad Bosforem. 

Jakie seriale tureckie miały niedawno premierę, na jakie czekają telewidzowie? 

Nową produkcją, która zdobywa serce wielu telewidzów jest "Yaratılan", który można już śledzić na kanale Dizi. Zdjęcia do tej produkcji powstały w Stambule oraz w Bursie. Na Netflixie, w styczniu 2022r., miała miejsce premiera 2.sezonu " Klubu". Reżyserami tej produkcji są:Seren Yüce i Zeynep Günay Tan, zaś w serialu gra śmietanka tureckich aktorów. Seriale tureckie odnoszą wielką popularność, gdyż producenci, którzy biorą się za nie trzymają nieustannie bardzo wysoki poziom, w świetle konkurencji, gdyż trudno jest się przebić, kiedy powstaje multum produkcji, tylko te najlepsze mają szanse odnieść medialny sukces. Netflix również prowadzi rygorystyczną selekcję, tak więc znajdziesz tam jedynie najlepsze z najlepszych produkcji. Taką produkcją jest też "Miłość i przeznaczenie", gdzie w obsadzie znajdują się jedynie tuzy tureckiego aktorstwa. 

Jakie rozwiązanie dla fanów tureckich seriali okaże się optymalne? 

Dizi jest stacją, gdzie cały czas puszczane są seriale tureckie, dostęp do tego kanału online można uzyskać w ramach usług WP Pilot oraz PLAY NOW. Włączając Dizi, uzyskasz dostęp do tureckich seriali w j. polskim, Netflix od stycznia daje możliwość oglądania serialu "Klub", drugiej jego serii. Historia jest osobista i wzruszająca, pobudza serca i umysły i sprawia, że przez długie godziny, będziesz mógł się cieszyć rozrywką na najwyższym poziomie. Seriale tureckie są jednymi z najlepszych na świecie, co jasno pokazują słupki związane z ich oglądalnością. Warto się w nie wkręcić, otwierając się na nowe niezapomniane doznania i szereg wzruszeń.