Doskonały manicure dla każdego

Manicure to ozdoba dłoni. Każda pani wykonuje manicure samodzielnie lub u kosmetyczki. Lepiej jest wybrać się do kosmetyczki i wykonać profesjonalny manicure. Jest on trwalszy i wygląda lepiej. Na pewno warto zapłacić 50-100 złotych. Jest to sprawa godna uwagi i dająca ładny wygląd dłoniom. Polacy chcą mieć ładne dłonie i mogą to łatwo osiągnąć. Obecnie można wykonać jeden z kilku rodzajów manicure: klasyczny, japoński, hybrydowy oraz żelowy. Do wyboru, do koloru. Manicure japoński to rodzaj manicure, który jest bezbarwny, ale doskonale pielęgnuje paznokcie. Ten manicure ma swoje zwolenniczki.

Dbaj o dłonie

Kosmetyczka wykona manicure starannie - wystarczy 1 godzina lub 1,5 godziny, by mieć piękne paznokcie. Kosmetyczka oczyści paznokcie, spiłuje takie paznokcie, nałoży na nie lakier, odsunie lub usunie skórki. Kosmetyczka robi to dobrze, starannie, korzystając z profesjonalnych kosmetyków oraz urządzeń. Manicure hybrydowy lub żelowy są pożądane, ponieważ nakłada się lakier raz na trzy tygodnie i można nie przejmować się codziennym malowaniem płytki paznokciowej. Za taką trwałość panie płacą 50-100 złotych, w zależności od gabinetu. Klasyczny manicure kosztuje ok. 30-40 złotych i może przetrwać tydzień, raczej nie dłużej. Dla każdego obecnie znajdzie się porządny rodzaj manicure. Kolorystyka jest bajeczna. Można nakładać lakiery o różnych kolorach oraz fakturze. Kilka lat temu modny był lakier pękający, który wyglądał efektownie i był łatwy do nałożenia. Nakładało się klasyczny lakier np. czerwony, a na niego czarny, który pękał i dawał niesamowity efekt estetyczny. Dobra jakość to ważna sprawa i na pewno warto o tym pamiętać. Lepiej wydać więcej i mieć trwały lakier.

Jaki kolor lakieru?

Najpopularniejsze jest klasyczne malowanie paznokci - kolory czerwony, różowy i jasny brąz. Kolor czerwony pasuje do każdego stroju. W lecie modne są kolory bardziej szalone: niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy. Jednak na co dzień, do pracy, takich kolorów raczej się nie nakłada. Można paznokcie zdobić cyrkoniami, diamencikami, malować wzorki, doklejać nalepki. Wybór jest spory, a rozwiązań jest bardzo wiele. Piękny lakier może być błyszczący lub matowy. Obecnie na rynku mamy lakiery różnych marek, różnej trwałości, w zróżnicowanym wachlarzu cenowym. Można kupić buteleczkę lakieru za 4 złote, można też znaleźć lakier za 30 czy 50 złotych. Każda pani samodzielnie wybierze lakier dla siebie, ładny i w pożądanej kolorystyce. U kosmetyczki paleta lakierów jest szeroka, a klientki mają bardzo duży wybór.