Stylowe paznokcie

Czy dbacie o swoje ręce? Pytanie to w głównej mierze kierujemy do kobiet, które przykładają do tego większą uwagę. Nie, nie można powiedzieć, ze mężczyźni ten temat mają w nosie, a pojęcie kremu do rąk jest im zupełnie obce. Nie o to chodzi. Chodzi tutaj raczej dokładnie o paznokcie. Czy na co dzień na Waszych rękach znajdują się jakieś starannie wykonane stylizacje, czy jednak stawiacie na naturę i brak jakiejkolwiek odrobiny lakieru? Odpowiedzi są najróżniejsze. Jedne panie nie uznają żadnych ozdób, a inne z kolei nie wyobrażają już sobie bez tego życia. W szczególności, że dzisiejszy rynek kosmetyczny pozwala na wykonanie bardzo fantazyjnych i wymyślnych zdobień na paznokciach najróżniejszymi metodami.

Czasy, kiedy używane były zwykłe lakiery odpadające czasem już nawet po jednej godzinie od nałożenia już bardzo dawno minęły. Chociaż nie można powiedzieć, że takich lakierów się nie stosuje. Jak najbardziej takie lakiery są w najróżniejszych, pięknych kolorach. Jeżeli ktoś chce mieć codziennie lub nawet co trzeci dzień inny kolor i zachwycać nowymi pomysłami, to jak najbardziej może je stosować. Jeżeli ktoś jednak nie chce lub nie ma czasu na tak częste malowanie paznokci, to może zdecydować się na hybrydy. Co to jest? To trwalsza forma lakierów, które prawidłowo nałożone mogą utrzymać się na paznokciach nawet około cztery tygodnie i nic się nie będzie z nimi działo. Koniec z popękanymi lakierami po kilku godzinach. Koniec z odpryskami, jeżeli zdecydujecie się na trwałe i dobrze nałożone hybrydy.

W wielu salonach kosmetycznych można wykonać manicure metodą hybrydową. Nazwa ta wzięła się od samych lakierów - hybrydowych. Ich nakładanie nie jest jednak takie łatwe, jak w przypadku zwykłych lakierów. Do tego bez odpowiednich narzędzi (nie jest tu mowa o samych lakierach) nic nie uda nam się zrobić. A więc po pierwsze lampa, patyczki do odsuwania skórek, czy chociażby pilnik i polerka. Do tego jeszcze nawilżacz do paznokci, primer pod podkład, baza do nakładania lakieru i same lakiery hybrydowe. Jak sami więc widzicie nałożenie takich lakierów nie jest łatwe. Do tego musicie zdecydować się, czy chcecie tylko jeden kolor, czy jednak stawiacie na jakąś stylizację. Od razu musicie wiedzieć, że druga opcja jest trudniejsza i kosztowniejsza. Nałożenie takiego manicure ma różną cenę. Jak pokazuje rynek kosmetyczny panie kosmetyczki różnie cenią swoje prace. Jedne chcą mniejsze pieniądze, inne większe. Same musicie zdecydować u kogo ewentualnie takie paznokcie wykonacie.